İzmir Cam Balkon

Cam Balkon Sistemi Nedir?

İzmir Cam balkon sistemlerimiz balkonunuzu şık bir şekilde kaplamak ve korumak için tasarlanmıştır. Yıllarca süren akşam yemekleri ve güzel anlar için tasarlandılar. Bu nedenle dayanıklı ve güvenli olmaları gerekir. Ve onlar.

Sürgülü veya Katlanır Cam Balkon; balkonun tavan, korkuluk veya zemin yapılarına monte edilen iki yatay alüminyum profilden oluşur. Profillere çerçevesiz temperli cam paneller sabitlenir. Bu 6, 8, 10 veya 12 mm kalınlığındaki paneller son derece dayanıklıdır ancak kaydırılması ve katlanması çok kolaydır. 

 

 

0530 612 71 93 | TELEFON HATTI

 

Katlanır Cam Balkon

Geri çekilebilir cam, çerçevesiz geri çekilebilir camımızın tamamen açılabileceği, camın duvara kolayca katlanması ve kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.

Cam paneller bir tutamakla kolayca açılır. Bu açıldıktan sonra cam kolayca kayar ve duvara katlanır. Cam bölmelerin tümü yana çevrilebilir veya kısmi koruma için bazıları kapalı bırakılabilir. Sürgülü ve katlanır balkon cam ünitelerinin iç ve dış yüzeyleri balkondan dışarı uzanmaya gerek kalmadan içeriden güvenle temizlenebilir.

Cam Balkon sistemleri rüzgara ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Cam Balkon Sistemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkon sistemlerimiz hemen hemen her balkon için özelleştirilebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. En yaygın uygulamalar:

Korkuluktan Çatıya

Zarif alüminyum profiller, tavana ve balkon korkuluğunun üstüne monte edilir. Profillere 6, 8 veya 10 mm kalınlığında temperli cam paneller sabitlenir. Bu camlar son derece güçlü rüzgarlara dayanabilir, ancak hafiftir ve kaydırılması ve katlanması kolaydır.

Zeminden çatıya

Cam sisteminin korkuluk içinde zeminden tavana uzatılması. Alüminyum profiller zemine ve tavana monte edilir. 8, 10 veya 12 mm kalınlığındaki temperli cam paneller profillere sabitlenir, ancak hafif kalır ve katlanması kolaydır. 

 

0530 612 71 93 | TELEFON HATTI

ofis-cam-kaplama-slider2

Neden Cam Balkon ?

Balkonunuzu korur

Çerçevesiz balkon camımız, aldığınız ışık miktarını azaltmadan yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutar. Bu koruma, balkonun iç yüzeylerine ve yapılarına bakım ve onarım için daha az zaman ve para harcanması anlamına gelir. Balkon muhafazalarımız gürültü seviyelerini %50’ye kadar azaltır, böylece evinizin içinde rahatlayabilir ve daha rahat uyuyabilirsiniz. Ayrıca, geri çekilebilir camımızın güvenli olduğunu bilerek rahat uyuyabilirsiniz, bu da alt katlarda olanlar için daha fazla güvenlik anlamına gelir. Elacam olarak yaptığımız bir cam balkon, temel işlevini değiştirmeye gerek kalmadan evin çevresinde her zaman ihtiyaç duyduğunuz ekstra alanın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.  

Yaşam alanı ekler

Bir balkonun aslında ayrı bir yaşam alanı olduğuna ve bunun çekiciliğinin temel bir parçası olduğuna inanıyoruz. İç mekanla aynı koşulları tekrarlamaya çalışmayacağız ve onu sadece ek bir odaya dönüştürmeyeceğiz – balkonun her zaman kendi kuralları ve özellikleri, avantajları ve dezavantajları olacaktır. Bunu anladığımızda, olasılıklar sonsuzdur; balkon yeni bir fırsat haline gelir ve potansiyeli yalnızca hayal gücümüzün sınırları ve yeni günlük fırsatları keşfetme arzumuzla sınırlıdır.      

Haftanın 7 günü, yılın 365 günü her zaman kullanımda olan bir balkon; tek başına ya da şirkette dinlenmek ve eğlenmek için rahat ve işlevsel bir alan, gevşemek ve ilham aramak için bir yer.  

Ev konforunuzdan vazgeçmenize gerek kalmadan gidilecek bir yer. Dışarıda olma hissini yaşayın, ancak kendinizi tamamen evinizde hissetmenin, ışığın ve sıcaklığın tadını çıkarmanın ve o soğuk kış günlerinde rahat bir ortamda arkanıza yaslanmanın tüm güvenliği ve rahatlığıyla yaşayın.  

Camlı bir balkon güvenlik sağlar

Kapalı bir balkon, çocukların oynaması için güvenli bir yerdir. Ebeveynler bile çocukları balkondayken kendilerini rahat hissederler.

Kapalı bir cam teras veya balkon en hassas evcil hayvanlar için bile güzel bir açık alan sunar. Tüm camlar kapalıyken sistem evcil hayvanınızı balkonda tutar, ancak yine de dışarının tadını çıkarabilir ve çevre tarafından güvenli bir şekilde uyarılabilir. Güvenlik camı ve balkonu kilitleme seçeneği ek güvenlik sağlar.

Bizİmle İletişime geçin

0530 612 71 93